Styrelsen 2017

Ordförande:
Jonathan Alm, LÖ
jonathan.alm@ssbf.brand.se
073-986 25 27
Ledamot:
Adam Silow, ÖM
adam.silow@ssbf.brand.se
073-825 60 81
Sekreterare:
Sonja Noreheim, JO
sonja.noreheim@ssbf.brand.se
070-764 87 69
Ledamot:
Oliver Rantil, KI
oliver.rantil@ssbf.brand.se
070-
Kassör:
Gunnar Neselius, JO
gunnar.neselius@ssbf.brand.se
072-549 56 57
Medlemsansvarig:
Magnus Bengtsson, SSRC
magnus.bengtsson@ssbf.brand.se
076-116 43 38
Ansvarig för: Medlemsregister
Ledamot:
Markus Forsberg, LÖ
markus.forsberg@ssbf.brand.se
073-243 88 18
Ledamot:
Göran Stark, KT
goran.stark@ssbf.brand.se
073-973 13 76
Ledamot:
Olof Jonsson, JO
olof.jonsson@ssbf.brand.se
070-825 49 81
 

Referensgruppen tillika valberedning

Ordförande:
Jan Johnson, JO
jan.johnson@ssbf.brand.se
070-764 87 37
Ledamot:
Lars Johansson
lars-erik.johansson@ssbf.brand.se
073-97 31 284
Ledamot:
Hans Eriksson, SSRC
hans.eriksson@ssbf.brand.se
073-973 11 02

Stationsansvariga

Brännkyrka: Farsta:
Thomas Andersson
Robin Dahlgren
thomas.andersson@ssbf.brand.se
robin.dahlgren@ssbf.brand.se
Mattias Wallin mattias.wallin@ssbf.brand.se
Johannes: Katarina:
Gunnar Neselius gunnar.neselius@ssbf.brand.se
Peter Lindström peter.lindström@ssbf.brand.se
Kista: Kungsholmen:
Fredrik Liljegren fredrik.liljegren@ssbf.brand.se Joakim Larsson
Patrik Nyman
joakim.larsson@ssbf.brand.se
patrik.nyman@ssbf.brand.se
Lidingö: Ljusterö:
Per Nilsson per.nilsson@ssbf.brand.se Sören Larsson soren.larsson@ssbf.brand.se
Solna-Sundbyberg: Täby:
Jonas Friberg jonas.friberg@ssbf.brand.se Peter Holm peter.holm@ssbf.brand.se
Vallentuna / Okvista: Vaxholm:
Peter Mihnoss peter.mihnoss@ssbf.brand.se Conny Eriksson conny.eriksson@ssbf.brand.se
Vällingby: Värmdö:
Fredrik Mikko
Johan Törnqvist
fredrik.mikko@ssbf.brand.se
johan.tornqvist@ssbf.brand.se
Björn Widén bjorn.widen@ssbf.brand.se
Åkersberga: Ågesta:
Olof Jonsson olof.jonsson@ssbf.brand.se Jenny Ohlis jenny.ohlis@ssbf.brand.se
Östermalm: SSRC:
Mikael Hall mikael.hall@ssbf.brand.se Magnus Bengtsson magnus.bengtsson@ssbf.brand.se

Grenledare

Badminton: Cykel:
Yngve Letterholt yngvefire@yahoo.se Patrik Nyman, KH patrik.nyman@ssbf.brand.se
Dyksektionen: Fotboll:
Jonas Falk, KH jonas.falk@ssbf.brand.se Oldboys
Anders Hjelm, SO
Allmän klass
Rickard Unnebo, VY
Jonas Friberg, SO
anders.hjelm@ssbf.brand.se

rickard.unnebo@ssbf.brand.se
jonas.friberg@ssbf.brand.se
Friidrott: Friluft:
Thomas Olofsson, LÖ thomas.olofsson@ssbf.brand.se Vilande
Golf: Handboll:
Sten Thörnvik, JO sten.thornvik@ssbf.brand.se Mikael Wahling mikael.wahling@ssbf.brand.se
Orientering: Ridning:
Bernt Lesley, VY
Hans Letfors, KT
bernt.lesley@ssbf.brand.se
hans.letfors@ssbf.brand.se
Vilande
Pistol- och jaktskytte: Rinkbandy:
Christer Ahlström, FA christer.ahlstrom@ssbf.brand.se Christer Drysén, BK
Robin Dahlgren, BK
christer.drysen@ssbf.brand.se
robin.dahlgren@ssbf.brand.se
Skidor alpint: Skidor längd:
Markus Forsberg, LÖ  markus.forsberg@ssbf.brand.se Anders Eriksson, SO
Anders Zeffer, SO
anders.eriksson@ssbf.brand.se
anders.zeffer@ssbf.brand.se