Gruppindelning

Grupp1                                            Grupp2

VY                                                     L2

FA                                                     ÖM

KI                                                       SO

KH                                                     VA

BK                                                     TÄ

VÖ                                                    

Regler
1 målvakt 4 utespelare
Match tid 1×20 min rullande tid
Boll över sidlinje inspark
Boll över kortlinje inspark alternativt hörna
Vid hemspel till Målvakt så får målvakt bara ta upp med händerna vid hemspel på nick/bröst

Vid lika poäng gäller följande:
1) poäng i inbördes möten
2) inbördes målskillnad
3) antal gjorda mål mellan inblandade lag
4) målskillnad mellan alla lag i gruppen
5) antal gjorda mål jämfört med alla lag i gruppen
6) antal varningar, röda kort (lägst antal)
7) lottning

 Matcher

  Plan 1                              Resultat                            Plan 2                          Resultat

    09.30       FA – KH                                                   SO – L2          

    09.55       KI – VY                                                    ÖM – TÄ                            

    10.20       VÖ – BK                                                   VA – SO                              

    10.45       VY – FA                                                   L2 – ÖM                             

    11.10       KH – VÖ                                                  TÄ – SO                              

    11.35       BK – KI                                                     VA – L2                               

    12.00       FA – VÖ                                                   VA – ÖM                            

    12.25       KH – KI                                                    L2 – TÄ

    12.50       VY – BK                                                    ÖM – SO                             

    13.15       KH – BK                                                  TÄ – VA

    13.40       VÖ – VY                                                  KI – FA

    14.05       VÖ – KI                                                   KH – VY

    14.30       FA – BK

Semifinal  

14.55

Final

15.20